درباره ما

درباره ما

عقارات ایران تنها و بزرگترین مجموعه خدمات سرمایه گذاری و خرید ملک در ایران در سال 1393 تاسیس شده که با بهره گیری از مدیران متعهد و متخصص با تجربه 30 ساله گردشگری و سرمایه گذاری دارای زیر ساخت های منحصر به فردی است که با حمایت های بانک ملت شکل گرفته است .

با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی و قیمت املاک در ایران و دارا بودن تمامی امکانات شهری و همچنین تنوع در آب و هوا و جذابیت های گردشگری متنوع خرید ملک در ایران مورد استقبال شهروندان سایر کشورها قرار گرفته است .

این مجموعه در نظر دارد بهترین خدمات و سرویس های مرتبط با املاک و سرمایه گذاری از جمله جستجوی ملک و مشاوره املاک و کارشناسی ، عقد قرارداد و انجام تمام خدمات حقوقی لازم ویژه خریداران و سرمایه گزاران محترم خارجی ، جهت خرید ملک در ایران به نام شخص خارجی در قالب آپارتمان,خانه,زمین و ویلا و نیز خرید کارخانه جات و هتل ها ، سپرده گذاری ارزی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و دریافت سود مشارکت سالیانه و یا راه اندازی کسب و کار و اخذ مجوز های لازم و همچنین خدمات مربوط به تهیه ملزومات زندگی ودریافت اقامت و تحصیل فرزندان شما در ایران اقدام می نماید .

فعالیت شرکت مورد تمجید و تحسین بسیاری از سازمان های دولتی نظیر وزارت خارجه ، سازمان گردشگری و جهانگردی ، وزارت بهداشت ، وزارت علوم قرار گرفته است و در حال حاضر دارای 15 کانتر فعال در شعب منتخب بانک ملت می باشد .

از افتخارات مجموعه عقد قرار داد با شرکت های بزرگ حمل و نقل هوایی و زمینی ، هتلهای سراسر ایران، 30 بیمارستان و کلینیک درمانی و همکاری با بیش از 200 لیدر آموزش دیده در سراسر ایران می باشد.

شایان ذکر است طبق قانون مصوب ایران ، شما سرمایه گذاران محترم می توانید با حداقل سرمایه 250 هزار دلاری از طریق سپرده گذاری در بانک و یا خرید ملک و یا راه اندازی کسب و کار در ایران نسبت به دریافت اقامت 5 ساله ایران اقدام نمایید .

لازم به ذکر است با خرید ملک یا سرمایه گذاری به مبلغ بالاتر از 100 هزار دلار نیز، دریافت سند به نام شخص خارجی و دریافت اقامت 1 ساله امکان پذیر می باشد .

چشم انداز 5 ساله

تبدیل شدن به بزرگترین مرجع مشاوره معاملاتی و ارائه املاک خاورمیانه 

EnglishLatviaIraqPakistan